Právny asistent (Paralegal)

Miesto práce
Bratislava

Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok

Termín nástupu
17. 10. 2022 alebo dohodou

Mzdové podmienky (brutto)
7,00 EUR/hod.

13. plat, dovolenka, ošatné, stravné a iné finančné benefity, ktoré budú objasnené na osobnom pohovore.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Asistencia advokátom a koncipientom advokátskej kancelárie pri príprave a vybavovaní právnych káuz, ktorými sú poverení (zmluvy, spory, analýzy, atď.), s náročnosťou primeranou skúsenostiam a schopnostiam študenta 1. - 4. ročníka PF (šk. rok 2022/2023), príprava právnych bulletinov, práca s judikatúrou, case studies, príprava abstraktov, kontakt so súdmi a úradmi, náročnejšia administratívna činnosť prekračujúca kompetencie sekretariátu.

Zamestnanecké výhody, benefity

PONÚKAME

- zaujímavú a tvorivú prácu v poprednej advokátskej kancelárii na Slovensku,
- prístup k nadštandardnej knižnici právnickej literatúry a k ďalším informačným zdrojom a odborným databázam (vlastná licencia ASPI, Beck-online, noveaspi.sk, judikaty.info, a i.) aj pre vlastné študijné potreby,
- hradenú účasť na externých seminároch a školeniach z oblasti práva,
- pružný pracovný čas podľa rozvrhu,
- bohatý sociálny program vrátane množstva voľnočasových aktivít,
- možnosť ďalšieho profesionálneho rastu a sebarealizácie,
- v prípade osvedčenia právneho asistenta možnosť pokračovať v kancelárii ako advokátsky koncipient,
- príležitosť pracovať pre poprednú korporátnu klientelu.

Informácie o výberovom konaní

Zaslaním Vašich osobných údajov našej spoločnosti Škubla & Partneri s.r.o. pre účely uchádzania sa o zamestnanie potvrdzujete, že ste sa oboznámili s našimi podmienkami spracúvania osobných údajov, dostupnými na www.skubla.sk/ochrana-osobnych-udajov.

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel, Word, Outlook - Pokročilý

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Hľadáme študenta, ktorý má analytické schopnosti a nadpriemerné študijné výsledky.

ĎALEJ POŽADUJEME

Kreativitu
Lojálnosť
Zodpovednosť a presnosť
Vysoké pracovné nasadenie a flexibilitu
Schopnosť pracovať v tíme
Komunikatívnosť
Profesionálne vystupovanie.

Inzerujúca spoločnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Andrea Hudoková
E-mail: andrea.hudokova@skubla.sk